MNI-M2.5-3.6
Essentra ComponentsEssentra Components
MNI-M2.5-3.6 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNI-M2.5-3.6
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua WASHER SHOULDER M2.5 NYLON
Ngā Rauemi: MNI-M2.5-3.6.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNI-M2.5-3.6
Tau Wae MNI-M2.5-3.6 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 519750 pcs Pepa Raraunga MNI-M2.5-3.6.pdf
Tae / Tiri / Rahi Hoe M2.5 Te matotoru - Te katoa 0.201" (5.10mm)
Raupapa MNI Ētahi Ingoa MNI-M2.5-3.6-ND
RP933
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Length - Ki raro iho 0.142" (3.60mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taitapa - Tae 0.150" (3.80mm)
Taitapa - O waho 0.280" (7.11mm) Taitapa - I roto 0.110" (2.79mm)
Whakaahuatanga Taipitopito M2.5 Shoulder Washer 0.201" (5.10mm) Thick Nylon