MNI-M2.5-1.3
Essentra ComponentsEssentra Components
MNI-M2.5-1.3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MNI-M2.5-1.3
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua WASHER SHOULDER M2.5 NYLON
Ngā Rauemi: MNI-M2.5-1.3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MNI-M2.5-1.3
Tau Wae MNI-M2.5-1.3 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 608474 pcs Pepa Raraunga MNI-M2.5-1.3.pdf
Tae / Tiri / Rahi Hoe M2.5 Te matotoru - Te katoa 0.098" (2.50mm)
Raupapa MNI Ētahi Ingoa MNI-M2.5-1.3-ND
RP932
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Length - Ki raro iho 0.051" (1.30mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Taitapa - Tae 0.138" (3.51mm)
Taitapa - O waho 0.248" (6.30mm) Taitapa - I roto 0.114" (2.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito M2.5 Shoulder Washer 0.098" (2.50mm) Thick Nylon