HTSN-M4-10-3
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTSN-M4-10-3
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM
Ngā Rauemi: HTSN-M4-10-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTSN-M4-10-3
Tau Wae HTSN-M4-10-3 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M4 NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86774 pcs Pepa Raraunga HTSN-M4-10-3.pdf
Taumaha - Momo Hex Standoff
Taehia / Korerohia Threaded Raupapa HTSN
Matawai, Rahi Tae M4 Te whakanoho -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Te roa - Whānui 0.898" (22.80mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Male, Male
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.236" (5.99mm) Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M4 Nylon 0.394" (10.00mm) Black
Tae Black I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)