HTSN-M3-10-3
Essentra ComponentsEssentra Components
HTSN-M3-10-3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HTSN-M3-10-3
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM
Ngā Rauemi: HTSN-M3-10-3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HTSN-M3-10-3
Tau Wae HTSN-M3-10-3 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M3 NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 160344 pcs Pepa Raraunga HTSN-M3-10-3.pdf
Taumaha - Momo Hex Standoff
Taehia / Korerohia Threaded Raupapa HTSN
Matawai, Rahi Tae M3 Te whakanoho -
Ētahi Ingoa HTSN-M3-10-3-ND
RPC4160
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks
Te roa - Whānui 0.866" (22.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Male, Male Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.236" (5.99mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M3 Nylon 0.394" (10.00mm) Black Tae Black
I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)