HSM4-8-32-1
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM4-8-32-1
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M4 NYLON 32MM
Ngā Rauemi: HSM4-8-32-1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM4-8-32-1
Tau Wae HSM4-8-32-1 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M4 NYLON 32MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27795 pcs Pepa Raraunga HSM4-8-32-1.pdf
Matawai, Rahi Tae M4 Te whakanoho -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Tuhinga Nylon, Brass Insert
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 1.260" (32.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female, Female
Ngā āhuatanga - Taitapa - O waho 0.315" (8.00mm) Hex
Taitapa - I roto - Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 1.260" (32.00mm) Natural
Tae Natural I waenganui i te Kaari Poari 1.260" (32.00mm)