HSM4-8-30-1
Essentra ComponentsEssentra Components
HSM4-8-30-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HSM4-8-30-1
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua HEX STANDOFF M4 NYLON 30MM
Ngā Rauemi: HSM4-8-30-1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HSM4-8-30-1
Tau Wae HSM4-8-30-1 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga HEX STANDOFF M4 NYLON 30MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 36512 pcs Pepa Raraunga HSM4-8-30-1.pdf
Matawai, Rahi Tae M4 Te whakanoho -
Ētahi Ingoa HSM4-8-30-1-ND
RPC3087
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon, Brass Insert Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Whānui 1.181" (30.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ira Female, Female Ngā āhuatanga -
Taitapa - O waho 0.315" (8.00mm) Hex Taitapa - I roto -
Whakaahuatanga Taipitopito Hex Standoff Threaded M4 Nylon, Brass Insert 1.181" (30.00mm) Natural Tae Natural
I waenganui i te Kaari Poari 1.181" (30.00mm)