GRO175061A
Essentra ComponentsEssentra Components
GRO175061A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRO175061A
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua GROMMET 1.500" PVC BLACK
Ngā Rauemi: 1.GRO175061A.pdf2.GRO175061A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRO175061A
Tau Wae GRO175061A Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga GROMMET 1.500" PVC BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 84776 pcs Pepa Raraunga 1.GRO175061A.pdf2.GRO175061A.pdf
Raupapa GRO Raa Rangatira 0.063" (1.60mm)
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 1.750" (44.45mm) Ētahi Ingoa GRO175061A-ND
RPC4113
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ngā āhuatanga Weather Resistant Taitapa - I roto 1.500" (38.10mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Circular - 1.750" (44.45mm) Grommet 1.500" (38.10mm) Black Tae Black