GRO150061A
Essentra ComponentsEssentra Components
GRO150061A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRO150061A
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua GROMMET 1.250" PVC BLACK
Ngā Rauemi: 1.GRO150061A.pdf2.GRO150061A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRO150061A
Tau Wae GRO150061A Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga GROMMET 1.250" PVC BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 118431 pcs Pepa Raraunga 1.GRO150061A.pdf2.GRO150061A.pdf
Raupapa GRO Raa Rangatira 0.063" (1.60mm)
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 1.500" (38.10mm) Ētahi Ingoa GRO150061A-ND
RPC4111
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ngā āhuatanga Weather Resistant Taitapa - I roto 1.250" (31.75mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Circular - 1.500" (38.10mm) Grommet 1.250" (31.75mm) Black Tae Black