GRO025062A
Essentra ComponentsEssentra Components
GRO025062A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRO025062A
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua GROMMET 0.188" PVC BLACK
Ngā Rauemi: 1.GRO025062A.pdf2.GRO025062A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRO025062A
Tau Wae GRO025062A Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga GROMMET 0.188" PVC BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 944386 pcs Pepa Raraunga 1.GRO025062A.pdf2.GRO025062A.pdf
Raupapa GRO Raa Rangatira 0.063" (1.60mm)
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 0.250" (6.35mm) Ētahi Ingoa GRO025062A-ND
RPC4099
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Ngā āhuatanga Weather Resistant Taitapa - I roto 0.188" (4.78mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Circular - 0.250" (6.35mm) Grommet 0.188" (4.78mm) Black Tae Black
Pikohi, Momo Momo Grommet
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GRO031061A
GRO031061A
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: GROMMET 0.219" PVC BLACK
I roto i te taonga: 846801 pcs
Tikiake: GRO031061A.pdf
RFQ
Kaihanga: Essentra Components
Whakaahuatanga: GROMMET 0.125" PVC BLACK