GRO025061A
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRO025061A
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua GROMMET 0.156" PVC BLACK
Ngā Rauemi: 1.GRO025061A.pdf2.GRO025061A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRO025061A
Tau Wae GRO025061A Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga GROMMET 0.156" PVC BLACK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 783154 pcs Pepa Raraunga 1.GRO025061A.pdf2.GRO025061A.pdf
Raupapa GRO Raa Rangatira 0.063" (1.60mm)
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 0.250" (6.35mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Ngā āhuatanga Weather Resistant Taitapa - I roto 0.156" (3.96mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Circular - 0.250" (6.35mm) Grommet 0.156" (3.96mm) Black Tae Black