GRD2075061PA
Essentra ComponentsEssentra Components
GRD2075061PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRD2075061PA
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRD2075061PA
Tau Wae GRD2075061PA Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 195134 pcs Pepa Raraunga
Raupapa GRD Raa Rangatira 0.060" (1.52mm)
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 0.750" (19.05mm) Ētahi Ingoa RPC6097
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Taitapa - I roto 0.630" (16.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Circular - 0.750" (19.05mm) Grommet 0.630" (16.00mm) Black Tae Black