GRD2025031PA
Essentra ComponentsEssentra Components
GRD2025031PA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GRD2025031PA
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua DIAPHRAGM GROMMET - ONE SIDED CU
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GRD2025031PA
Tau Wae GRD2025031PA Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 215402 pcs Pepa Raraunga
Raupapa GRD Raa Rangatira 0.030" (0.76mm)
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 0.250" (6.35mm) Ētahi Ingoa RPC6092
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Ko te Whakatau Whakamatau UL94 HB
Tuhinga Poly-Vinyl Chloride (PVC) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Taitapa - I roto 0.161" (4.09mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Circular - 0.250" (6.35mm) Grommet 0.161" (4.09mm) Black Tae Black