DLSP-1-30M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
DLSP-1-30M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLSP-1-30M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 30MM
Ngā Rauemi: DLSP-1-30M-01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLSP-1-30M-01
Tau Wae DLSP-1-30M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 30MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 252561 pcs Pepa Raraunga DLSP-1-30M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.063" (1.60mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.156" (3.96mm) 5/32"
Raupapa DLSP-1 Ētahi Ingoa DLSP-1-30M-01-ND
RP856
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.063" (1.60mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.156" (3.96mm) 5/32" Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te roa - Whānui 1.575" (40.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 1.181" (30.00mm) I waenganui i te Kaari Poari 1.181" (30.00mm)