DLSP-1-10M-01
Essentra ComponentsEssentra Components
DLSP-1-10M-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DLSP-1-10M-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM
Ngā Rauemi: DLSP-1-10M-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DLSP-1-10M-01
Tau Wae DLSP-1-10M-01 Kaihanga Essentra Components
Whakaahuatanga BRD SPT SNAP LOCK NYLON 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 334950 pcs Pepa Raraunga DLSP-1-10M-01.pdf
Poari Tautoko Tautoko 0.063" (1.60mm) Tautoko i te Taitara Taitara 0.156" (3.96mm) 5/32"
Raupapa DLSP-1 Ētahi Ingoa 61054030
DLSP-1-10M-01-ND
DLSP110M01
RPC1507
Momo Tae Snap Lock Te Poutoko Ranga Rawa 0.063" (1.60mm)
Ko te Taitara o te Raina 0.156" (3.96mm) 5/32" Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Te roa - Whānui 0.787" (20.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te pupuri i te momo Snap Lock Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Board Support Snap Lock / Snap Lock Nylon 0.394" (10.00mm) I waenganui i te Kaari Poari 0.394" (10.00mm)