BR2-344-01
Essentra ComponentsEssentra Components
BR2-344-01 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR2-344-01
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENR 0.344 1000 PCS
Ngā Rauemi: 1.BR2-344-01.pdf2.BR2-344-01.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR2-344-01
Tau Wae BR2-344-01 Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 644762 pcs Pepa Raraunga 1.BR2-344-01.pdf2.BR2-344-01.pdf
Momo Barbed Fastener (2 Piece) Raupapa BR
Raina Rita 0.344" (8.74mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa 21100015
BR2-344-01-ND
BR234401
RPC3539
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.063" (1.60mm) 1/16" Head Diameter 0.406" (10.31mm)
Rarangi Riki 0.346" ~ 0.502" (8.79mm ~ 12.75mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener (2 Piece) 0.346" ~ 0.502" (8.79mm ~ 12.75mm) Grip Range Nylon Tae Natural