BR2-226-01BK
Essentra ComponentsEssentra Components
BR2-226-01BK Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BR2-226-01BK
Kaihanga / Waitohu: Essentra Components
Whakaahuatanga hua BARBED FASTENR 0.226 1000 PCS
Ngā Rauemi: 1.BR2-226-01BK.pdf2.BR2-226-01BK.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BR2-226-01BK
Tau Wae BR2-226-01BK Kaihanga Essentra Components
He Rahinga Kei te wātea 753768 pcs Pepa Raraunga 1.BR2-226-01BK.pdf2.BR2-226-01BK.pdf
Momo Barbed Fastener (2 Piece) Raupapa BR
Raina Rita 0.226" (5.74mm) Taitapa Rivet -
Ētahi Ingoa BR2-226-01BK-ND
RPC3538
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Tuhinga Nylon Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Kaupapa Tae 0.281" (7.14mm)
Teitei Teitei 0.063" (1.60mm) 1/16" Head Diameter 0.406" (10.31mm)
Rarangi Riki 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Barbed Fastener (2 Piece) 0.235" ~ 0.297" (5.97mm ~ 7.54mm) Grip Range Nylon Tae Black