501HCAM032768DAF
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501HCAM032768DAF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 501HCAM032768DAF
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 501HCAM032768DAF
Tau Wae 501HCAM032768DAF Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5614 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo CMEMS®
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa Si501
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa 336-2866 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 32.768kHz Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.9mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.9mA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
501HCAM032768CAGR
501HCAM032768CAGR
Kaihanga: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga: OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
I roto i te taonga: 5706 pcs
Tikiake:
RFQ
501HCB-ACAF
501HCB-ACAF
Whakaahuatanga: OSC PROG LVCMOS 1.7-3.6V EN/DS
I roto i te taonga: 4944 pcs
Tikiake:
RFQ
501HCAM032768DAFR
501HCAM032768DAFR