501HCAM032768BAG
Energy Micro (Silicon Labs)Energy Micro (Silicon Labs)
501HCAM032768BAG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 501HCAM032768BAG
Kaihanga / Waitohu: Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga hua OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 501HCAM032768BAG
Tau Wae 501HCAM032768BAG Kaihanga Energy Micro (Silicon Labs)
Whakaahuatanga OSC CMEMS 32.768KHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5198 pcs Pepa Raraunga
Tuhinga o mua 1.7 V ~ 3.6 V Momo CMEMS®
Rahi / Rahi 0.157" L x 0.126" W (4.00mm x 3.20mm) Raupapa Si501
Ratonga - Packaging Strip
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa 336-2863 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2 (1 Year)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.035" (0.90mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 32.768kHz Whakaahuatanga Taipitopito 32.768kHz CMEMS® LVCMOS Oscillator 1.7 V ~ 3.6 V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.9mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.9mA