RVZ-10V242MIET-R5
Elna AmericaElna America
Elna America
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RVZ-10V242MIET-R5
Kaihanga / Waitohu: Elna America
Whakaahuatanga hua CAP ALUM
Ngā Rauemi: RVZ-10V242MIET-R5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RVZ-10V242MIET-R5
Tau Wae RVZ-10V242MIET-R5 Kaihanga Elna America
Whakaahuatanga CAP ALUM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 129713 pcs Pepa Raraunga RVZ-10V242MIET-R5.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi -
Raupapa RVZ Ratonga -
Ko te poari Polar Paa / Case Radial, Can - SMD
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki - Teitei - Tae (Max) -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2400µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 2400µF Nga tono General Purpose