EVM080W-1750-42
ERP PowerERP Power
EVM080W-1750-42 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM080W-1750-42
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 1.75A
Ngā Rauemi: EVM080W-1750-42.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM080W-1750-42
Tau Wae EVM080W-1750-42 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 30-42V 1.75A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2739 pcs Pepa Raraunga EVM080W-1750-42.pdf
Taumaha - Putanga - Whakaputa 30 ~ 42 V
Momotuhi - Input (Min) 120VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 5.67" L x 2.76" W x 1.57" H (144.0mm x 70.0mm x 40.0mm)
Raupapa EVM Ratonga IP20, NEMA 410
Mana (Watts) 74W Ētahi Ingoa 1800-1047
Tae Mahi -30°C ~ 90°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 89% Te whakaheke ELV, Triac
Whakaahuatanga Taipitopito 1.75A 30 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.75A