EVM080W-1250-56
ERP PowerERP Power
ERP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EVM080W-1250-56
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY,
Ngā Rauemi: EVM080W-1250-56.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
40 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EVM080W-1250-56
Tau Wae EVM080W-1250-56 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga 120 TO 277 VAC, 87% EFFICIENCY, Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2076 pcs Pepa Raraunga EVM080W-1250-56.pdf
Putanga - Whakaputa 40 ~ 56 V Momotuhi - Input (Min) 120VAC
Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC Momo Constant Current
Topology AC DC Converter Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi 5.67" L x 2.76" W x 1.57" H (144.0mm x 70.0mm x 40.0mm) Raupapa EVM
Ratonga IP20 Mana (Watts) 70W
Tae Mahi - Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP
He pai 87% Te whakaheke Analog, ELV, Triac
Whakaahuatanga Taipitopito 1.25A 40 ~ 56 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 1.25A