ESP040W-0700-56
ERP PowerERP Power
ERP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESP040W-0700-56
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 40-56V 700MA
Ngā Rauemi: ESP040W-0700-56.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESP040W-0700-56
Tau Wae ESP040W-0700-56 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 40-56V 700MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3377 pcs Pepa Raraunga ESP040W-0700-56.pdf
Taumaha 0.489 lb (222g) Putanga - Whakaputa 40 ~ 56 V
Momotuhi - Input (Min) 120VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 277VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Raupapa ESP Ratonga IP64, NEMA 410
Mana (Watts) 39W Tae Mahi -30°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 87% Te whakaheke Analog, ELV, Triac
Whakaahuatanga Taipitopito 700mA 40 ~ 56 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 700mA