ESP040E-0850-42
ERP PowerERP Power
ERP Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ESP040E-0850-42
Kaihanga / Waitohu: ERP Power
Whakaahuatanga hua LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA
Ngā Rauemi: ESP040E-0850-42.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ESP040E-0850-42
Tau Wae ESP040E-0850-42 Kaihanga ERP Power
Whakaahuatanga LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 850MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5204 pcs Pepa Raraunga ESP040E-0850-42.pdf
Taumaha 0.489 lb (222g) Putanga - Whakaputa 28 ~ 42 V
Momotuhi - Input (Min) 220VAC Ngaohihi - Whakauru (Max) 240VAC
Momo Constant Current Topology AC DC Converter
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Rahi / Rahi 3.43" L x 2.36" W x 1.07" H (87.0mm x 59.9mm x 27.2mm)
Raupapa ESP Ratonga IP64, NEMA 410
Mana (Watts) 36W Tae Mahi -30°C ~ 90°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, SCP
He pai 87% Te whakaheke Analog, ELV, Triac
Whakaahuatanga Taipitopito 850mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nama - Whakaputa (Max) 850mA