B86301U0012R000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B86301U0012R000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B86301U0012R000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B86301U0012R000
Tau Wae B86301U0012R000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 12A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1451 pcs Pepa Raraunga B86301U0012R000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 520V
Ngaohihi - Ratau Ake - Kāhua Whakamutunga Terminal Block
Raupapa B86301 Ētahi Ingoa B86301U 12R
B86301U 12R
B86301U12R
B86301U12R-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 400µH
Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 12A Whirihoranga Single Stage