B84771A0020A000
EPCOSEPCOS
B84771A0020A000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84771A0020A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FILTER POWER LINE
Ngā Rauemi: B84771A0020A000.pdf
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84771A0020A000
Tau Wae B84771A0020A000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 14131 pcs Pepa Raraunga B84771A0020A000.pdf
Pūhiko - UL - Putanga - IEC 250VAC/DC
Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa B84771 Raa Rangatira -
Pihanga Whakapae Paepae Variable Size Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 495-75271
B84771A 20A
B84771A20A
B84771A20A-ND
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial Ngā āhuatanga Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
I teie nei - IEC 20A Momo Hononga Receptacle, Male Blades