B84771A0016A000
EPCOSEPCOS
B84771A0016A000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84771A0016A000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FILTER POWER LINE
Ngā Rauemi: B84771A0016A000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84771A0016A000
Tau Wae B84771A0016A000 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 15694 pcs Pepa Raraunga B84771A0016A000.pdf
Pūhiko - UL - Putanga - IEC 250VAC/DC
Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Whakawhitihia nga Taerenga -
Raupapa B84771 Raa Rangatira -
Pihanga Whakapae Paepae Variable Size Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 495-75269
B84771A 16A
B84771A16A
B84771A16A-ND
Tau o nga Tauranga 3
Momo Tae Panel Mount, Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa IP40
Te Kaikauwhatu, Kaiwatu - Pupuhi No
Pepa Tae Filtered (EMI, RFI) - Commercial Ngā āhuatanga Bleed Resistor, Front or Rear Side Mount
I teie nei - IEC 16A Momo Hononga Receptacle, Male Blades