B84144B0600S120
Hua Hua
Tau Wae: B84144B0600S120
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84144B0600S120.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 63 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 63 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84144B0600S120
Tau Wae B84144B0600S120 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 600A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63 pcs Pepa Raraunga B84144B0600S120.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 305V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 530V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Post Raupapa B84144
Ētahi Ingoa B84144B 600S120
B84144B600S120
B84144B600S120-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 600A