B84144A0200R140
Hua Hua
Tau Wae: B84144A0200R140
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84144A0200R140.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 150 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 150 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84144A0200R140
Tau Wae B84144A0200R140 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 200A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 150 pcs Pepa Raraunga B84144A0200R140.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 300V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 520V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84144
Ētahi Ingoa B84144A 200R140
B84144A200R140
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 200A