B84144A0036R140
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84144A0036R140
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 36A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84144A0036R140.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 538 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 538 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84144A0036R140
Tau Wae B84144A0036R140 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 36A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 538 pcs Pepa Raraunga B84144A0036R140.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 300V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 520V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84144
Ētahi Ingoa B84144A 36R140
B84144A36R140
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 36A