B84144A0025R120
EPCOSEPCOS
B84144A0025R120 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84144A0025R120
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520/300VAC 25A
Ngā Rauemi: B84144A0025R120.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 658 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 658 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84144A0025R120
Tau Wae B84144A0025R120 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520/300VAC 25A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 658 pcs Pepa Raraunga B84144A0025R120.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V, 300V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84144A
Ētahi Ingoa 495-75984
B84144A 25R120
B84144A 25R120
B84144A25R120-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Wye) I teie nei 25A