B84143V0018R230
EPCOSEPCOS
B84143V0018R230 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143V0018R230
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 18A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143V0018R230.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 156 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 156 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143V0018R230
Tau Wae B84143V0018R230 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 18A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 156 pcs Pepa Raraunga B84143V0018R230.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 520V
Ngaohihi - Raraunga kua tohua (Maahiranga ki Te Papa / Neutral) 300V Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84143
Ētahi Ingoa B84143V 18R230
B84143V18R230
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 18A