B84143V0016R127
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143V0016R127
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143V0016R127.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 168 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 168 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143V0016R127
Tau Wae B84143V0016R127 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 16A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168 pcs Pepa Raraunga B84143V0016R127.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihiko - Raraunga kua tohua (Paa ki te Waahi) 520V
Ngaohihi - Ratau Ake - Kāhua Whakamutunga Terminal Post
Raupapa B84143 Ētahi Ingoa B84143V 16R127
B84143V 16R127
B84143V16R127
B84143V16R127-ND
Tae Mahi - Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 130µH
Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz Pepa Tae Three Phase (Delta)
I teie nei 16A Whirihoranga Two Stage