B84143D0075R127
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143D0075R127
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT
Ngā Rauemi: B84143D0075R127.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 258 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 258 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143D0075R127
Tau Wae B84143D0075R127 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 75A CHASSIS MOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 258 pcs Pepa Raraunga B84143D0075R127.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake -
Kāhua Whakamutunga Terminal Block Raupapa B84143
Ētahi Ingoa B84143D 75R127
B84143D 75R127
B84143D75R127
B84143D75R127-ND
Tae Mahi -25°C ~ 100°C
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 75A