B84143B90R112
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84143B90R112
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 520/300VAC 90A CHASS
Ngā Rauemi: B84143B90R112.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84143B90R112
Tau Wae B84143B90R112 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 520/300VAC 90A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4380 pcs Pepa Raraunga B84143B90R112.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC - Ngaohihi - Ratau Ake 520V, 300V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block, Wire Leads Raupapa B84143B
Tae Mahi -25°C ~ 100°C Momo Tae Chassis Mount
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50/60Hz
Pepa Tae Three Phase (Delta) I teie nei 90A