B84142C0180S081
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84142C0180S081
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 1.5KVDC 180A CHASSIS
Ngā Rauemi: B84142C0180S081.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 189 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 189 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84142C0180S081
Tau Wae B84142C0180S081 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 1.5KVDC 180A CHASSIS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 189 pcs Pepa Raraunga B84142C0180S081.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 1500V (1.5kV) Ngaohihi - Ratau Ake -