B84142B0025R000
EPCOSEPCOS
B84142B0025R000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B84142B0025R000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua LINE FILTER 250VDC/VAC 25A CHASS
Ngā Rauemi: B84142B0025R000.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 622 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 622 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B84142B0025R000
Tau Wae B84142B0025R000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga LINE FILTER 250VDC/VAC 25A CHASS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 622 pcs Pepa Raraunga B84142B0025R000.pdf
Ngaohihi - Raraunga DC 250V Ngaohihi - Ratau Ake 250V
Kāhua Whakamutunga Terminal Block, Threaded Post (M6) Raupapa B84142B
Ētahi Ingoa 495-75980
B84142B 25R
B84142B 25R
B84142B25R-ND
Tae Mahi -
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi - Mahinga - Mahi 50 ~ 60Hz
Pepa Tae Single Phase I teie nei 25A