B82805A0363A250
EPCOSEPCOS
B82805A0363A250 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82805A0363A250
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua P100624 E6.3 SMT PUSH-PULL TRANS
Ngā Rauemi: B82805A0363A250.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
900 pcs
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82805A0363A250
Tau Wae B82805A0363A250 Kaihanga EPCOS
He Rahinga Kei te wātea 24859 pcs Pepa Raraunga B82805A0363A250.pdf
Putanga - Kaupapa - Putanga - Whakamotu 500VAC
Pūhiko - Taonga - Momo For DC/DC Converters
Rahi / Rahi 0.315" L x 0.236" W (8.00mm x 6.00mm) Raupapa B82805
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 495-7213-2
B82805A 363A250
B82805A363A250
Tae Mahi -25°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ko te Chipset e hiahiatia ana -
Inductance @ Frequency 36µH @ 50kHz Teitei - Tae (Max) 0.224" (5.70mm)
Rautanga 250kHz Tuhinga 0.315" L x 0.378" W (8.00mm x 9.60mm)