B82804A0694A115
EPCOSEPCOS
B82804A0694A115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82804A0694A115
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua PULSE XFMR 1.5:1 690UH
Ngā Rauemi: B82804A0694A115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
850 pcs
1700 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82804A0694A115
Tau Wae B82804A0694A115 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga PULSE XFMR 1.5:1 690UH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 42744 pcs Pepa Raraunga B82804A0694A115.pdf
Taumaha - Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua 1.5:1
Momo Whakawhiti Gate Drive Rahi / Rahi 0.264" L x 0.240" W (6.70mm x 6.10mm)
Raupapa EP5 Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 495-4456-2
B82804A 694A115
B82804A694A115
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 690µH Teitei - Tae (Max) 0.213" (5.40mm)
Time Energy (E.T.) 40.8V µS