B82731T2551A020
EPCOSEPCOS
B82731T2551A020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82731T2551A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 39MH 550MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82731T2551A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
576 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82731T2551A020
Tau Wae B82731T2551A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 39MH 550MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76539 pcs Pepa Raraunga B82731T2551A020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.846" L x 0.531" W (21.50mm x 13.50mm) Raupapa B82731
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-2050
B82731T2551A 20
B82731T2551A20
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 22 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 39mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.831" (21.10mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 39mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 550mA DCR 2.2 Ohm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 2.2 Ohm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 550mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE