B82731T2351A020
EPCOSEPCOS
B82731T2351A020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82731T2351A020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 68MH 350MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82731T2351A020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82731T2351A020
Tau Wae B82731T2351A020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 68MH 350MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 93779 pcs Pepa Raraunga B82731T2351A020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.846" L x 0.531" W (21.50mm x 13.50mm) Raupapa B82731
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-2048
B82731T2351A 20
B82731T2351A20
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 68mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.831" (21.10mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 350mA DCR 4.4 Ohm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 4.4 Ohm (Typ) Whakatauranga onamata (Max) 350mA