B82724J2501N001
EPCOSEPCOS
B82724J2501N001 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82724J2501N001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 82MH 500MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82724J2501N001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
240 pcs
720 pcs
1200 pcs
2640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82724J2501N001
Tau Wae B82724J2501N001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 82MH 500MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 62822 pcs Pepa Raraunga B82724J2501N001.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.232" L x 0.728" W (31.30mm x 18.50mm) Raupapa B82724
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-2754
B82724J2501N 1
B82724J2501N 1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 82mH @ 10kHz
Teitei (Max) 1.307" (33.20mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 82mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 500mA DCR 2.3 Ohm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 2.3 Ohm (Typ) Whakatauranga onamata (Max) 500mA