B82724J2332N001
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82724J2332N001
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 5.6MH 3.3A 2LN TH
Ngā Rauemi: B82724J2332N001.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
480 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82724J2332N001
Tau Wae B82724J2332N001 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 5.6MH 3.3A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48953 pcs Pepa Raraunga B82724J2332N001.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 1.232" L x 0.728" W (31.30mm x 18.50mm) Raupapa B82724
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82724J2332N 1
B82724J2332N1
B82724J2332N1-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 5.6mH @ 10kHz Teitei (Max) 1.307" (33.20mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.6mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.3A DCR 95 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 95 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 3.3A Whakaaetanga ENEC, UR, VDE