B82721J2301N020
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82721J2301N020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 47MH 300MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82721J2301N020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
720 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82721J2301N020
Tau Wae B82721J2301N020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 47MH 300MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69566 pcs Pepa Raraunga B82721J2301N020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.717" L x 0.520" W (18.20mm x 13.20mm) Raupapa B82721
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa B82721J2301N 20
B82721J2301N20
B82721J2301N20-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inductance @ Frequency 47mH @ 10kHz
Teitei (Max) 0.823" (20.90mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 47mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 2.2 Ohm (Typ)
DC Resistance (DCR) (Max) 2.2 Ohm (Typ) Whakatauranga onamata (Max) 300mA