B82721A2701N020
EPCOSEPCOS
B82721A2701N020 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82721A2701N020
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua CMC 10MH 700MA 2LN TH
Ngā Rauemi: B82721A2701N020.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82721A2701N020
Tau Wae B82721A2701N020 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga CMC 10MH 700MA 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 68781 pcs Pepa Raraunga B82721A2701N020.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 250V
Rahi / Rahi 0.705" L x 0.681" W (17.90mm x 17.30mm) Raupapa B82721
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case Horizontal, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 495-2730
B82721A2701N 20
B82721A2701N20
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 34 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inductance @ Frequency 10mH @ 10kHz Teitei (Max) 0.496" (12.60mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 700mA DCR 550 mOhm (Typ) DC Resistance (DCR) (Max) 550 mOhm (Typ)
Whakatauranga onamata (Max) 700mA Whakaaetanga ENEC, UR, VDE