B82471A1103M000
EPCOSEPCOS
B82471A1103M000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82471A1103M000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM
Ngā Rauemi: B82471A1103M000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82471A1103M000
Tau Wae B82471A1103M000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 1.44A 100 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 88561 pcs Pepa Raraunga B82471A1103M000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.240" L x 0.220" W (6.10mm x 5.60mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82471A1
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-75963-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.193" (4.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 1.44A 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Whakatauranga onamata 1.44A
I teie nei - Maama 1.8A