B82470A1153M
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82470A1153M
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 580MA 480 MOHM
Ngā Rauemi: B82470A1153M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82470A1153M
Tau Wae B82470A1153M Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 580MA 480 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 152453 pcs Pepa Raraunga B82470A1153M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.189" L x 0.189" W (4.80mm x 4.80mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa B82470-A1-M
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 495-3677-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 15µH
Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 580mA 480 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 480 mOhm Max
Whakatauranga onamata 580mA I teie nei - Maama -