B82432T1153K000
EPCOSEPCOS
B82432T1153K000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82432T1153K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15UH 600MA 500 MOHM
Ngā Rauemi: B82432T1153K000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82432T1153K000
Tau Wae B82432T1153K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 15UH 600MA 500 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 207398 pcs Pepa Raraunga B82432T1153K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa 495-1976-2
B82432T1153K
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 15µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 20MHz Whakaahuatanga Taipitopito 15µH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 500 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 500 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA