B82432T1123K000
EPCOSEPCOS
EPCOS
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82432T1123K000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12UH 630MA 450 MOHM
Ngā Rauemi: B82432T1123K000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82432T1123K000
Tau Wae B82432T1123K000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 12UH 630MA 450 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 155052 pcs Pepa Raraunga B82432T1123K000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga AEC-Q200 Q @ Freq 10 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82432T1123K
B82432T1123K-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 24 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 2.52MHz
Inangarangi 12µH Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 23MHz Whakaahuatanga Taipitopito 12µH Unshielded Wirewound Inductor 630mA 450 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max Whakatauranga onamata 630mA