B82432A1822J000
EPCOSEPCOS
B82432A1822J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82432A1822J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED IND 8.2UH 330MA 920 MOHM
Ngā Rauemi: B82432A1822J000.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82432A1822J000
Tau Wae B82432A1822J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED IND 8.2UH 330MA 920 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 153202 pcs Pepa Raraunga B82432A1822J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82432A1822J Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 8.2µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 23MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 330mA 920 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 920 mOhm Max
Whakatauranga onamata 330mA I teie nei - Maama -