B82432A1684J000
EPCOSEPCOS
B82432A1684J000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: B82432A1684J000
Kaihanga / Waitohu: EPCOS
Whakaahuatanga hua FIXED INDUCT 680UH 65MA 25 OHM
Ngā Rauemi: B82432A1684J000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o B82432A1684J000
Tau Wae B82432A1684J000 Kaihanga EPCOS
Whakaahuatanga FIXED INDUCT 680UH 65MA 25 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 147512 pcs Pepa Raraunga B82432A1684J000.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 (4532 Metric) Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SIMID
Ratonga - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 2-SMD, J-Lead
Ētahi Ingoa B82432A1684J Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz Inangarangi 680µH
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 2.6MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 680µH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 25 Ohm Max 2-SMD, J-Lead DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Whakatauranga onamata 65mA I teie nei - Maama -